O Nas


Firma WOJTMAR istnieje od 2013 roku, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie oraz zadowolenie wielu klientów. Świadczymy usługi bazujące przede wszystkim na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań, opartych o odnawialne źródła energii, w szczególności instalacji fotowoltaicznych. Zajmujemy się również kompleksową obsługą inwestycji ” pod klucz”, od uzyskania finansowania w formie kredytu lub dofinansowania na instalację fotowoltaiczną do montażu i uruchomienia elektrowni słonecznej. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy detal, ponieważ jesteśmy firmą, dla której priorytetem jest zadowolenie naszych klientów.

Nasza oferta


W naszej ofercie posiadamy gotowe zestawy fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnnych, fotowoltaikę dla firm oraz zestawy fotowoltaiczne dla rolników o zróżnicowanej mocy i rozmiarach, a także różnym zapotrzebowaniu energetycznym. W zależności od mocy systemu, różni on się ilością modułów fotowoltaicznych oraz mocą falownika.

Nasz cel


Zależy nam na proponowaniu metod, które będą nie tylko nowoczesne, ale również ekologiczne i oszczędne. Wykorzystujemy przy tym produkty tylko wysokiej klasy. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi wyróżniały się najwyższą jakością oraz fachowym doradztwem, co gwarantuje nam dynamiczny rozwój.

Jakość


Współpracując z dystrybutorami z całej Europy, posiadamy w ofercie falowniki renomowanych marek, m.in.: SMA, Fronius, Solar Edge, Zeversolar, Steca, Goodwe, ABB, modułyfotowoltaiczne polikrystaliczne i monokrystaliczne firm: SHARP, LG, Q-Cells, Solar World, Bruk-Bet, Boviet, Aleo, EXE Solar, Seraphim, których moc sięga nawet do 360Wp, a także optymalizatory mocy Solar Edge i TIGO.

 

 

 

Dlaczego WOJTMAR ?


  • Działamy na rynku od 2013 roku i jesteśmy w pierwszej 15 firm zajmujących się energią OZE w Polsce
  • Sprzedaliśmy blisko 1000 instalacji fotowoltaicznych jak i solarnych
  • Zrealizowaliśmy już ponad 2000 montaży
  • Posiadamy własne ekipy instalacyjne oraz zaufaną grupę podwykonawców na terenie całej Polski
  • Działamy na terenie całego kraju, dzięki sieci doradców techniczno-handlowych
  • Pomagamy klientom w załatwieniu wszelkich formalności
  • Zależy nam na proponowaniu metod, które będą nie tylko nowoczesne, ale również ekologiczne i oszczędne, dzięki wykorzystaniu produktów tylko najlepszej jakości
  • Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy detal

 

 

 

Zamów bezpłatną konsultację telefoniczną  !

 

 

Wyślij nam swój nr telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 30 minut.