Ekologiczne rozwiązania dla Domu i Firmy

Obniż rachunki za energię elektryczną nawet o 90%.

Nowoczesne i bezobsługowe 
 źródło ciepła w Twoim domu.

Ekologiczne i wydajne
kotły na paliwo stałe. 

Bezpieczeństwo i niezależność w czasie awarii sieci energetycznej.

Najtańsze źródło ogrzewania dla rolnictwa i przemysłu.

Gwarancja czystego powietrza każdego dnia.

Obniż rachunki za energię elektryczną nawet o 90%.

Nowoczesne i bezobsługowe 
 źródło ciepła w Twoim domu.

Ekologiczne i wydajne
kotły na paliwo stałe. 

Bezpieczeństwo i niezależność w czasie awarii sieci energetycznej.

Najtańsze źródło ogrzewania dla rolnictwa i przemysłu.

Gwarancja czystego powietrza każdego dnia.

fotowoltaika-falownik-solar-edge

FOTOWOLTAIKA

Instalacje fotowoltaiczne to z pewnością korzyść dla Ciebie, Twoich rachunków oraz środowiska naturalnego. Inwestując w nowoczesne technologie budujesz jeszcze bardziej swoją niezależność od stale rosnących cen prądu oraz kosztów ogrzewania.

PANELE SŁONECZNE

Dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych zmieniasz dach swojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego we własną elektrownię słoneczną, która niewątpliwie zapewnia energię potrzebną do darmowej pracy pompy ciepła. Instalacje fotowoltaiczne to świetne rozwiązanie dla domu, firmy oraz rolnictwa.

0 lat
gwarancji na sprawność paneli
0 lat
gwarancji na falownik
fotowoltaika-falownik-solar-edge
dofinansowanie-czyste-powietrze-2023-dotacja
dofinansowanie-czyste-powietrze-2023-dotacja

SYSTEMY GRZEWCZE

Kotły na pellet

Ekonomiczny i zyskujący dużą popularność system grzewczy, wykorzystywany głównie w gospodarstwach domowych. Czyste paliwo jakim jest pellet, istotnie ogranicza emisję CO2 zapewniając jednocześnie wysoki komfort cieplny. Brak substancji smolistych sprawia, że pellet jest przyjazny dla środowiska.

Pompy ciepła

Niezawodne źródło ciepła o najlepszej klasie energetycznej A+++. Bezsprzecznie sprawdzi się zarówno na dużych powierzchniach firmowych jak i w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych. Podczas gdy na zewnątrz jest bardzo zimno. Całkowicie bezobsługowy system grzewczy, zapewnia wygodę oraz najwyższy komfort cieplny

Zyskaj dofinansowanie nawet do:

0
na kocioł na pellet
0
na powietrzną pompę ciepła

Jedynie 3 kroki dzielą Cię od niezależności energetycznej.

Zobacz jakie to proste!

ikona-spotkanie-doradcy

Spotkanie z doradcą

Dobierzemy odpowiednią moc urządzeń, sprawdzimy możliwości montażowe i pomożemy wybrać najlepszą formę finansowania inwestycji.

ikona-dostawa-montaz

Dostawa i montaż

Dostarczymy urządzenie pod wskazany adres, a nasi instalatorzy zamontują je zgodnie z umową, przepisami, ale przede wszystkim sztuką budowlaną.

ikona-dokumenty

Wykonanie dokumentacji

Zaczniemy od wykonania dokumentacji technicznej oraz zgłoszenia do zakładu energetycznego (w przypadku instalacji fotowoltaicznej). Kończąc na wypełnieniu wniosku o dotację, jak również dostarczenie go do odpowiednich instytucji.

kredyt-fotowoltaika-finansowanie

Korzystne i wygodne Raty!

Zostaw oszczędności na czarną godzinę.
Nasi specjaliści z pewnością uzyskają dla Ciebie najtańsze finansowanie na rynku w formie kredytu lub leasingu.

Dzięki stałej współpracy z  niewątpliwie największymi Bankami, m. in.:  Credit Agricole Bank Polska S.A.,  Millennium Leasing, posiadamy w ofercie finansowanie na bardzo atrakcyjnych warunkach.

ulga termomodernizacyjna

Ulgi podatkowe na Twoją inwestycję

Zaoszczędzisz jeszcze więcej, odliczając instalację od podatku.

Od 1 stycznia 2019 roku istnieje możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej. W związku z tym zaoszczędzimy m.in. na instalacji fotowoltaicznej, kolektorach słonecznych oraz pompach ciepła wraz z osprzętem, a także montażem.

Każdy rolnik prowadzący gospodarstwo, ponosząc wydatki na modernizację budynków wykorzystywanych do produkcji rolnej i hodowli zwierząt, może skorzystać z ulgi inwestycyjnej i obniżyć swój podatek rolny do zapłaty nawet na 15 lat!

ulga termomodernizacyjna

Skorzystaj z Dotacji!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zajmujemy się pozyskiwaniem dotacji, począwszy od skompletowania niezbędnych dokumentów i złożenia wniosku, kończąc na nadzorowaniu  statusu i wypłacie środków.

Zajmujemy się m.in.

nagrody wojtmar

Wojtmar - Dajemy Energię!

Firma WOJTMAR istnieje od 2013 roku, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie oraz zadowolenie tysięcy Klientów. Świadczymy usługi bazujące przede wszystkim na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii. Zajmujemy się również kompleksową obsługą inwestycji ”pod klucz”, od uzyskania finansowania w formie kredytu lub dotacji, do montażu i uruchomienia urządzeń. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy detal, ponieważ Wojtmar to firma dla której priorytetem jest zadowolenie Klientów.

Nasze instalacje fotowoltaiczne w Twojej okolicy

Odtwórz wideo

Poznaj opinie naszych Klientów

Testimonial

Firma Wojtmar wykonywała również instalację fotowoltaiczną i gazową u moich dziadków. Firma ponownie wykazała się pełnym profesjonalizmem. Prace wykonane szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Szczególne podziękowania kierujemy do konsultanta Pana Daniela Klepacza, który prowadził całą inwestycje rzetelnie i wyczerpująco udzielając odpowiedzi na każde pytanie. Firma godna polecenia w 100%. Dziękujemy

Logo Google
Katarzyna Chojnacka Opinia Google

Od znajomego dostałam namiar na firmę Wojtmar, potrzebowałam porady z zakresu instalacji fotowoltaicznych. Niezwłocznie umówiłam wizytę w domu w celu omówienia zamontowania paneli. Wymiana informacji przebiegła bardzo sprawnie, a udzielane rady w odniesieniu do działania paneli pomogły dokonać wyboru. Bardzo szybko po omówieniu szczegółów i kosztorysów firma przystąpiła do działania. W ciągu miesiąca instalacja została założona i zgłoszona do PGE. Panowie potrzebowali dwóch dni na wykonanie projektu, co mocno mnie zaskoczyło, że w tak krótkim terminie wywiązali się z umowy. Zdecydowany profesjonalizm, staranność, solidność, terminowość, ogromna życzliwość w stosunku do klienta, życzliwość i uczciwość. Te cechy idealnie opisują ludzi, którzy tworzą tę firmę. Jestem zadowolona z efektu końcowego. Nie zawiodłam się na poleceniu i z ręką na sercu polecę ją innym.

Logo FB
Ewa Czapnik Opinia Facebook

Szybko.Solidnie.Profesjonalnie. Super kontakt telefoniczny,e mailowy. Wymiana dokumentów przez kuriera /korona wirus/. Bez problemu załatwiony kredyt na całą instalację. Rata kredytu to tyle co płaciłem miesięcznie za energię elektryczną. Komplet dokumentów do programu /Mój prąd/. Instalacja pracuje bez problemu. Gorąco polecam.

Logo Google
Waldemar Demczuk Opinia Google

Dzisiaj moja instalacja zamontowana przez Państwa firmę zaczęła produkować prąd! Do firmy Wojtmar - Fotowoltaika trafiłem trochę z polecenia. Wcześniej prowadziłem rozmowy z 2 innymi firmami. Polecam firmę z czystym sumieniem. Wszystko, od kontaktu z przedstawicielem, poprzez logistyka ustalającego montaż, instalatorów i teraz jeszcze dział monitoringu przebiegało błyskawicznie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Cena również bardzo przystępna. Dzięki!

Logo FB
Maciej Ziółko Opinia Facebook

Doradca Techniczno-Handlowy Pan Przemysław fachowo doradził szczegóły techniczne związane z montażem, pomimo t.z.w. trudnego dachu, po konsultacji z serwisem firmy znalazł rozwiązanie (optymalizatory). Montażyści wykonali instalację PV bardzo sprawnie. Niestety firma zaopatrująca omyłkowo przysłała inną wersję optymalizatorów, co uniemożliwiło uruchomienie jej. Jednak WojtMar b. szybko zareagował i po przysłaniu i zamiany ich, instalacja została uruchomiona i działa bardzo dobrze. Pomimo powyższych perturbacji, jestem zadowolony z usługi i całej pracy związanej z dokumentacją do energetyki, ( nie było żadnych problemów !!!) i programu dotacji "Mój Prąd" (tu jeszcze czekam na dotację...) którą wykonały bardzo miłe Panie z WojtMar-u. Z całym przekonaniem polecam tą firmę.

Logo Google
Piotr Śmietanowski Opinia Google

Firma profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do zleceń, zachowuje terminy a ponadto bardzo pomocna w wszelkiej dokumentacji do PGE i uzyskaniu dotacji. Polecam z czystym sumieniem każdemu.

Logo FB
Marta Jedlikowska Opinia Facebook

Polecam bardzo gorąco firmę WOTMAR za jej pełny profesjonalizm od początku naszego kontaktu tzn wizyty Pana który bardzo dokładnie sprecyzował zakres i potrzeby mojego domu jeśli chodzi o zapotrzebowanie energetyczne a następnie do finałowego ukończenia całego montażu instalacji fotowoltaicznej. I tu opieka firmy się nie skończyła załatwienie całej papierologii w 100% z ich udziałem, dostęp telefoniczny natychmiastowy, montaż czysty i profesjonalny. Jeszcze raz polecam!!! Pozdrawiam Adam D.

Logo Google
Adam Dymny Opinia Google

Szczerze polecam firmę Wojtmar zaczynając od przedstawiciela p. Emila - profesjonalne podejście, wiedza oraz fachowa pomoc we wszelkich sprawach. Ekipa montująca na szóstkę. Montaż bardzo dokładny - to się ceni. Kontakt z firmą super, oby wszyscy tak dbali o swojego klienta! Warto było przyjąć w swoim domu kilkanaście firm, aby wybrać tą najlepszą. Polecam usługi, a firmie życzę jak najwięcej zleceń. Powodzenia!

Logo FB
Aneta Rosikoń-Prażmowska Opinia Facebook