Pompa ciepła z dofinansowaniem

Przekonaj się, ile możesz zyskać.

pompa-ciepla-calla-verde-hezitechnik

Zostaw kontakt, zadzwonimy do Ciebie

4500+

instalacji OZE w całej Polsce

4,8 miliona zł

uzyskanych dotacji w 2022 roku

10 lat

doświadczenia w branży OZE

100%

gwarancji uzyskania dotacji

Zastanawiasz się jaką pompę ciepła wybrać?

Sprawdź, co proponują producenci i czego Ci nie powiedzą.

Co zawierają pompy ciepła w naszej ofercie?

pompa-ciepla-heiztechnik-polski-producent-polski-produkt-pol

Pompy ciepła na aukcjach internetowych

pompa-ciepla-portale-aukcyjne

Dobierz moc pompy ciepła do potrzeb Twojego domu

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę.

pompa-ciepla-realizacja-wojtmar

Zyskaj już teraz do 35 200 zł

Program Czyste Powietrze

Jeżeli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem jednorodzinnego budynku mieszkalnego, lub wydzielonym w budynku jednorodzinnym lokali mieszkalnych, to program skierowany jest właśnie dla Ciebie!

Zyskaj jeszcze więcej! Jak? Decydując się na inwestycję w mikroinstalację fotowoltaiczną, możesz otrzymać dodatkowo do 15 000 zł!

Otrzymaj nawet do 7000 zł na pompę ciepła

Program Moje Ciepło

Zainwestuj w ekologiczne ogrzewanie i zyskaj do 7 000 zł na zakup i montaż pompy ciepła. Program kierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli nowych, jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Przez nowy dom, można rozumieć zakończoną budowę, zgłoszoną nie wcześniej niż 1 stycznia 2021 r. lub złożony wniosek o wydanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie nie wcześniej niż 01.01.2021r.
program-cieple-mieszkanie-wojtmar-dotacja

Zgarnij 37 500 zł na zakup i montaż pompy ciepła

Program Ciepłe Mieszkanie

Mieszkasz w jednej z najbardziej zanieczyszczonych gmin w Polsce? Daj przykład innym mieszkańcom i wybierz ekologiczne źródło ogrzewania – pompę ciepła. Na jej zakup i montaż możesz otrzymać do 37 500 zł!

Beneficjentami programu są gminy, które następnie ogłaszają nabór dla osób fizycznych. Jesteś właścicielem lub posiadasz ograniczone prawa rzeczowe do lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym?
To rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Otrzymaj zwrot podatku za wymianę starego urządzenia

Ulga termomodernizacyjna
Dzięki uldze termomodernizacyjnej możesz otrzymać do 53 000 zł zwrotu z podatku za wymianę starego urządzenia grzewczego na nowe, ekologiczne i efektywniejsze? Co więcej, do kosztów inwestycji można doliczyć zakup niezbędnego sprzętu wchodzącego w skład instalacji grzewczej.

Kto może skorzystać z ulgi? Właściciele i współwłaściciele domów jednorodzinnych, którzy posiadają status osoby fizycznej, rozliczający się zgodnie z ustawą o podatku dochodowym wg. skali podatkowej lub podatku liniowego. Ulga termomodernizacyjna przysługuje również podatnikom ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
fotowoltaika+pompa-ciepla-dotacja-wojtmar

Plan ochronny WojtmarCare

Kompleksowy pakiet usług wsparcia technicznego, montażu, serwisu urządzeń i pomocy dla użytkowników.

Jakość

Korzystamy wyłącznie z markowego i certyfikowanego sprzętu.

Zespół

Ponad 50 osób, które służą pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji.

Montaż

Wykwalifikowane ekipy montażowe z uprawnieniami SEP oraz UDT.

Obszar działania

Realizujemy instalacje i serwis na terenie całego kraju.

Wymień starego kopciucha na nowoczesny kocioł na pellet

Wypełnij krótki formularz i zapewnij sobie bezpieczeństwo!

Dofinansowanie do 20 400 zł

W ramach dofinansowania Czyste Powietrze nasi Doradcy pomogą Ci uzyskać do 20 400 zł dofinansowania na montaż pompy ciepła.

5 lat gwarancji

Nie musisz obawiać się brakiem ogrzewania podczas montażu, nasi pracownicy w ciągu kilku godzin zamontują oraz uruchomią nowe źródło ciepła.

Polski producent i serwis

Wybierając nasze urządzenia, masz gwarancję najwyższej jakości wykonania oraz pełnego wsparcia serwisantów na terenie całego kraju.

niskie-ceny-pelletu-w-nowym-roku

Ceny pelletu spadają

Uchwała antysmogowa jest regulacją prawną, obowiązującą od 01.01.2022 roku. Zadaniem tego projektu jest poprawa jakości powietrza poprzez wymianę nieefektywnego źródła ciepła.

W związku z prowadzonymi działaniami na użytkowników nieprzestrzegających przepisów może zostać nałożony mandat w wysokości do 500 zł. W najgorszym przypadku wniosek może zostać skierowany do sądu. W efekcie czego oskarżony może zostać ukarany grzywną w wysokości do 5 000 zł.

smog-grzywna-ustawa-antysmogowa-wojtmar-min

Nie płać kary z tytułu uchwały antysmogowej

Uchwała antysmogowa jest regulacją prawną, obowiązującą od 01.01.2022 roku. Zadaniem tego projektu jest poprawa jakości powietrza poprzez wymianę nieefektywnego źródła ciepła.

W związku z prowadzonymi działaniami na użytkowników nieprzestrzegających przepisów może zostać nałożony mandat w wysokości do 500 zł. W najgorszym przypadku wniosek może zostać skierowany do sądu. W efekcie czego oskarżony może zostać ukarany grzywną w wysokości do 5 000 zł.

kotly-na-pellet-wojtmar-hezitechnik

Czym zastąpić stary kocioł na węgiel?

Piece na pellet w naszej ofercie zapewniają ekologiczny system grzewczy wykorzystujący paliwo stałe. Kocioł, wyposażony jest w  automatykę, która ogranicza jego obsługę do minimum. Co więcej, posiada klasę 5 - spełnia warunki normy emisji spalin PN-EN 303-5:2012 i dyrektywy Ecodesign, więc nie musisz martwić się uchwałą antysmogową.