Sofar AMASS GTX3000 – Prosty i niezawodny

Sofar AMASS GTX3000 – Prosty i niezawodny

Sofar AMASS GTX3000 – Prosty i niezawodny

Rosnące ceny za energię bardzo niepokoją, dlatego warto poszukać oszczędnych rozwiązań, dzięki którym drogi prąd przestanie być zmartwieniem. Prezentujemy urządzenie, które wzbudza zainteresowanie kompaktowym rozmiarem oraz nowoczesnym designem. Dzięki temu Sofar AMASS GTX3000 idealnie wpasuje się do definicji nowoczesnego domu.

Producent

Sofar Solar istnieje na rynku odnawialnych źródeł energii od 2012 roku. To obecnie jeden z pięciu największych Chińskich producentów falowników fotowoltaicznych oraz magazynów energii na świecie. Po latach niezawodnej oraz w pełni profesjonalnej pracy, urządzenia zyskały miano solidnych oraz bardzo przemyślanych, przez co sięga po nie tysiące wykonawców oraz użytkowników na całym świecie.

O produkcie

Bank energii Sofar AMASS GTX3000 charakteryzuje się wielopoziomowym zarządzaniem energii oraz zdalnym monitorowaniem danych w czasie rzeczywistym. Zaletą jest również to, że falownik hybrydowy Sofar Solar w połączeniu z baterią Amass pracuje na wszystkich 3 fazach w budynku. Magazyn sam w sobie przystosowany jest do współpracy z falownikami innych producentów. Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w funkcję miękkiego startu oraz black startu (aktywacja ładowania).

Nominalna moc magazynu energii wynosi od 10 kWh do nawet 25 kWh. Jednak istnieje możliwość połączenia równoległego 4 urządzeń za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu możliwa maksymalna moc magazynów wzrasta do 100 kWh.

Bezpieczeństwo

Magazyn energii Sofar AMASS GTX3000 posiada wszystkie istotne certyfikaty bezpieczeństwa IEC62619, IEC62040 – 1, SAA. Dodatkowo wykorzystane w urządzeniu akumulatory litowo – jonowe, są obecnie jednymi z najbezpieczniejszych rozwiązań na rynku.

Gwarancja

Producent zapewnia 10-letnią gwarancję bądź 6000 pełnych cykli pracy urządzenia.

Jakie dofinansowanie obejmuje zakup magazynu energii Amass?

W ramach programu dofinansowań Mój Prąd 4.0 możliwe jest uzyskanie nawet 15 500 zł dotacji, jeżeli zdecydujemy się na zakup Instalacji PV razem z magazynem energii AMASS. Poszczególne kwoty dotacji prezentują się następująco:

  • Na zakup samej instalacji fotowoltaicznej – 4 000 zł
  • Instalacja PV razem z magazynem energii/ciepła – 5 000 zł
    • Magazyn Energii (+7 500 zł)
    • Magazyn Ciepła (+ 5 000)
    • Systemy zarządzania energią HEMS/EMS (+3 000 zł)
Pompa ciepła Hisense Hi-Therma, fotowoltaika, kocioł na pellet HIT Pellet

Nie przegap okazji

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty Wojtmar i zainwestuj w przyszłość z ekologiczną energią

Pompa ciepła Hisense Hi-Therma, fotowoltaika, kocioł na pellet HIT Pellet

Więcej artykułów