fbpx
kwadrat bok 2
kwadrat bok 2
kwadrat bok 2
Po roku użytkowania mojej “elektrowni” z czystym sumieniem mogę polecić firmę Wojtmar-Fotowoltaika.
Pełen profesjonalizm w każdym calu. Super kontakt oraz wykonanie całej instalacji.
Doskonale znają się na swojej pracy i wykonują ją w sposób rzetelny i profesjonalny od projektu do montażu wraz z całą dokumentacją!
Monika Pudełek

Super profesjonalna obsługa ze strony obsługi klienta, bardzo fachowy i szybki montaż. Wszystko zrobione zgodnie z ustaleniami, przed terminem. Instalacja pracuje 3 miesiące bez żadnych problemów. Polecam

Michał Czekaj

Doradca Techniczno-Handlowy Pan Przemysław fachowo doradził szczegóły techniczne związane z montażem, pomimo t.z.w. trudnego dachu, po konsultacji z serwisem firmy znalazł rozwiązanie (optymalizatory). Montażyści wykonali instalację PV bardzo sprawnie. Niestety firma zaopatrująca omyłkowo przysłała inną wersję optymalizatorów, co uniemożliwiło uruchomienie jej. Jednak WojtMar b. szybko zareagował i po przysłaniu i zamiany ich, instalacja została uruchomiona i działa bardzo dobrze. Pomimo powyższych perturbacji, jestem zadowolony z usługi i całej pracy związanej z dokumentacją do energetyki, ( nie było żadnych problemów !!!) i programu dotacji “Mój Prąd” (tu jeszcze czekam na dotację…) którą wykonały bardzo miłe Panie z WojtMar-u.
Z całym przekonaniem polecam tą firmę.

Piotr Smietanowski

Wojtmar to najbardziej profesjonalna firma na rynku z jaką się spotkałam szukając informacji w internecie, a liczba pozytywnych opinii tylko to potwierdza. Nasz pierwszy kontakt odbył się telefonicznie, Pani z infolinii szczegółowo mi wszystko wyjaśniła, przedstawiła ofertę i wysłała to wszystko na maila wraz z kartami katalogowymi sprzętu, który mi zaproponowała. Mogliśmy z mężem na spokojnie wszystko przejrzeć. Potem odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy panem Mariuszem, który okazał się człowiekiem życzliwym z profesjonalnym podejściem do tematu i przede wszystkim do klienta – nie nalegał od razu na podpisanie umowy (mieliśmy okazję 3x razy tego doświadczyć z innymi firmami) więc mieliśmy czas na podjęcie decyzji. Podsumowując firma WOJTMAR w 100% wywiązała się z zawartej umowy. Montaż czysty, solidny i wykonany dużo wcześniej niż planowaliśmy. Komplet dokumentacji otrzymałam na 2 dzień po wykonanym montażu. Wystarczyły tylko moje podpisy w wyznaczonych miejscach. To samo było w przypadku dotacji rządowej. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości sprzętu, mamy panele firmy Sharp370 oraz falownik sofarsolar. Z ręką na sercu polecam Wojtmar wszystkim zainteresowanym fotowoltaiką. Nasi sąsiedzi również skorzystali z usług tej firmy (co widać na zdjęciach) i są b.zadowoleni. Dawno nie spotkaliśmy się z takim zaangażowaniem firmy oraz fachowym podejściem do klienta!

Bożena Gie

Dzisiaj moja instalacja zamontowana przez Państwa firmę zaczęła produkować prąd! Do firmy Wojtmar – Fotowoltaika trafiłem trochę z polecenia. Wcześniej prowadziłem rozmowy z 2 innymi firmami. Polecam firmę z czystym sumieniem. Wszystko, od kontaktu z przedstawicielem, poprzez logistyka ustalającego montaż, instalatorów i teraz jeszcze dział monitoringu przebiegało błyskawicznie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Cena również bardzo przystępna. Dzięki!

Maciek Ziółko

Po wielu rozmowach z mężem, zdecydowaliśmy się na bardziej nowoczesne rozwiązania, czyli budowę elektrowni słonecznej na dachu naszego domu. Dzięki tej inwestycji udało nam się zaoszczędzić pieniądze, a współpraca z WOJTMAR jak najbardziej na plus. Profesjonalne podejście do klienta od momentu konsultacji, po montaż i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności z zakładem energetycznym.

Sara Lewandowska

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami

 • Wykonamy BEZPŁATNY audyt oraz udzielimy odpowiedzi na każde pytanie
 • Dostarczymy i wykonamy “pod klucz” instalacje na terenie całego kraju
 • Pozyskamy finansowanie na inwestycję dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego
 • Przygotujemy dokumentację techniczną oraz zgłosimy instalację do Zakładu Energetycznego
 • Ponadto wypełnimy wniosek o dotację i dostarczymy go za Ciebie do odpowiedniej instytucji

Wystarczy, że wypełnisz formularz

My zajmiemy się resztą

  Kontakt

  Siedziba
  ul. Kielecka 10
  26-500 Szydłowiec

  Oddział
  ul. Krakowska 69
  32-050 Skawina

  INFOLINIA
  tel: 882 125 032
  E-mail: kontakt@wojtmar.com.pl

  Skontaktuj się z wybranym działem