firma profilowe
firma profilowe

Wojtmar - firma z energii słonecznej

Firma WOJTMAR istnieje od 2013 roku, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie oraz zadowolenie tysięcy klientów. Świadczymy usługi bazujące przede wszystkim na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii. Zajmujemy się również kompleksową obsługą inwestycji ”pod klucz”, od uzyskania finansowania w formie kredytu lub dotacji, do montażu i uruchomienia urządzeń. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy detal, ponieważ Wojtmar to firma dla której priorytetem jest zadowolenie Klientów.

Zespół Wojtmaru

Nasza oferta

oferta wojtmar

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Inwestorów. Jako Wojtmar stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. W naszej ofercie posiadamy zestawy fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, rolnych oraz dla firm, o zróżnicowanej mocy, a także o różnym zapotrzebowaniu energetycznym. Jako dystrybutor polskiej marki Heiztechnik dysponujemy najwyższej jakości kotłami grzewczymi oraz pompami ciepła. Współpracując z dystrybutorami z całej Europy, jesteśmy w stanie zaproponować cały wachlarz rozwiązań. Dobieramy również najlepszą opcję według indywidualnych preferencji Inwestora.

0 lat
Doświadczenia w branży OZE
0
Wykonanych instalacji
0
Ekip montażowych
0
Doradców Klienta
oferta wojtmar
straż fotowoltaika
straż fotowoltaika

Falowniki jakimi dysponujemy to m. in.: Foxess, Huawei, SofarSolar, SMA, Fronius, SolarEdge

Wszystkie oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne są wysokiej sprawności. W związku z tym moduły posiadają 20% wydajność. Zarówno polikrystaliczne, jak i monokrystaliczne, monofacjalne i bifacjalne od najlepszych producentów z listy Tier1, takich jak: Jinko Solar, Longi Solar, SHARP, LG, Q-Cells, EXE Solar, Risen Energy, których moc sięga nawet do 500 Wp, a także optymalizatory mocy Solar Edge, TIGO oraz Huawei.

Wszystkie zamontowane przez naszą firmę instalacje fotowoltaiczne przekraczające moc 6,5 kWp. Z pewnością posiadają zapewnione odpowiednie zabezpieczenia i są uzgadniane z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zapewniamy naszym klientom gotowe zgłoszenia do straży pożarnej ze wszelkimi niezbędnymi załącznikami.

Nasz cel

Zależy nam na proponowaniu rozwiązań, które są nowoczesne, ekologiczne i oszczędne. Wiemy, że nasze działania znacząco przyczyniają się do poprawy jakości powietrza, sukcesywnie obniżamy emisję CO2 oraz cząstek stałych poprzez likwidację kopciuchów i montaż paneli fotowoltaicznych na dachach i gruntach w całej Polsce.

Doświadczenie

Zajmujemy się instalacjami z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii od 2013 roku.

Zespół

Ponad 50 osób, które służą pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji.

Jakość

Korzystamy wyłącznie z markowego i certyfikowanego sprzętu

Montaż

Posiadamy własne wykwalifikowane ekipy montażowe z uprawnieniami SEP oraz UDT.

100% zadowolenia

Z pewnością potwierdzone opiniami naszych klientów w internecie

Obszar działania

Realizujemy instalacje na terenie
całego kraju.

Nasze wyróżnienia