firma profilowe
firma profilowe

Wojtmar - firma z energii słonecznej

Firma WOJTMAR istnieje od 2013 roku, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie oraz zadowolenie tysięcy Klientów. Świadczymy usługi bazujące przede wszystkim na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii. Zajmujemy się również kompleksową obsługą inwestycji ”pod klucz”, od uzyskania finansowania w formie kredytu lub dotacji, do montażu i uruchomienia urządzeń. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy detal, ponieważ Wojtmar to firma dla której priorytetem jest zadowolenie Klientów.

Nasz zespół

Nasza oferta

oferta wojtmar

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Inwestorów stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług. W naszej ofercie posiadamy zestawy fotowoltaiczne dla gospodarstw domowych, rolnych oraz dla firm, o zróżnicowanej mocy, a także o różnym zapotrzebowaniu energetycznym. Jako dystrybutor polskiej marki Heiztechnik dysponujemy najwyższej jakości kotłami grzewczymi oraz pompami ciepła. Współpracując z dystrybutorami z całej Europy, jesteśmy w stanie zaproponować cały wachlarz rozwiązań i dobrać najlepszą opcję według indywidualnych preferencji Inwestora.

0 lat
Doświadczenia w branży OZE
0
Wykonanych instalacji
0
Ekip montażowych
0
Doradców Klienta
oferta wojtmar
straż fotowoltaika
straż fotowoltaika

Falowniki jakimi dysponujemy to m. in.: Foxess, Huawei, SofarSolar, SMA, Fronius, SolarEdge

Wszystkie oferowane przez nas moduły fotowoltaiczne są wysokiej sprawności, przekraczającej 20%, zarówno polikrystaliczne, jak i monokrystaliczne, monofacjalne i bifacjalne od najlepszych producentów z listy Tier1, takich jak: Jinko Solar, Longi Solar, SHARP, LG, Q-Cells, EXE Solar, Risen Energy, których moc sięga nawet do 500 Wp, a także optymalizatory mocy Solar Edge, TIGO oraz Huawei.

Wszystkie zamontowane przez naszą firmę instalacje fotowoltaiczne przekraczające moc 6,5 kWp mają zapewnione odpowiednie zabezpieczenia i są uzgadniane z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zapewniamy naszym klientom gotowe zgłoszenia do straży pożarnej ze wszelkimi niezbędnymi załącznikami.

Nasz cel

Zależy nam na proponowaniu rozwiązań, które są nowoczesne, ekologiczne i oszczędne. Wiemy, że nasze działania znacząco przyczyniają się do poprawy jakości powietrza, sukcesywnie obniżamy emisję CO2 oraz cząstek stałych poprzez likwidację kopciuchów i montaż paneli fotowoltaicznych na dachach i gruntach w całej Polsce.

Nasze wyróżnienia