Wojtmar – Twój Partner
w zakresie instalacji OZE

Wojtmar powstał z myślą o wdrażaniu nowoczesnych technologii, które mają na celu nie tylko pomagać chronić środowisko, ale także obniżać koszty energii naszych klientów. Bezustannie od 2013 roku rozwijamy branżę OZE, zdobywając przy tym ogromne doświadczenie oraz zadowolenie tysięcy klientów w całej Polsce.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która od kilkunastu lat stabilnie rozwija się w sektorze zielonej energii. Nasze usługi bazują na dostarczaniu nowoczesnych a zarazem kompleksowych rozwiązań dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego.

11 lat

doświadczenia

7100

instalacji OZE

15

ekip montażowych

15

doradców Klienta

127MW

łącznej mocy zainstalowanych
instalacji PV

27MW

łącznej mocy zainstalowanych urządzeń grzewczych

Zespół Wojtmar – Dajemy Energię!

Wojtmar to zespół doświadczonych specjalistów z branży energetycznej, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują projekty związane z energią odnawialną.

Nasza misja

Naszą misją jest tworzenie rozwiązań, które są nowoczesne, ekologiczne i oszczędne. Wiemy, że nasze działania znacząco przyczyniają się do poprawy jakości powietrza. Sukcesywnie obniżamy emisję CO2 oraz cząstek stałych poprzez likwidację kopciuchów i montaż paneli słonecznych na dachach i gruntach w całej Polsce.

Dlaczego Wojtmar?

Doświadczenie i profesjonalizm – nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowany specjalistów, którzy posiadają ponad dziesięcioletnie, bogate doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii.

Indywidualne podejście – rozumiemy, że każdy klient ma unikalne potrzeby i cele. Dlatego oferujemy różnorodne rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań naszych klientów.

Kompleksowa obsługa – oferujemy kompleksowe wsparcie naszych klientów, począwszy od pierwszej rozmowy, poprzez audyt, montaż instalacji, przygotowanie pełnej dokumentacji, aż po serwis instalacji.

Renomowane produkty na rynku – stawiamy na sprawdzone komponenty najwyższej klasy. W gamie naszych produktów znajdziesz producentów, cenionych za niezawodność i jakość.

Szeroki obszar działania – oferujemy obsługę klientów na terenie całej Polski.

Zrównoważony rozwój i oszczędności - nasze projekty skupiają się na minimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko, a zarazem pozwalają obniżyć koszty związane z zakupem energii.