Ile możesz zaoszczędzić z pompą ciepła?

Wypełnij krótki formularz i odbierz kosztorys Twoich oszczędności.

Dofinansowanie do 35 200 zł

W ramach dofinansowania Czyste Powietrze nasi Doradcy pomogą Ci uzyskać do 35 200 zł dofinansowania na montaż pompy ciepła.

Montaż w ciągu 48 godzin

Nie musisz obawiać się brakiem ogrzewania podczas montażu, nasi pracownicy w ciągu kilku godzin zamontują oraz uruchomią nowe źródło ciepła.

Polski producent i serwis

Wybierając nasze urządzenia, masz gwarancję najwyższej jakości wykonania oraz pełnego wsparcia serwisantów na terenie całego kraju.

Ile możesz zaoszczędzić z pompą ciepła?

Wypełnij krótki formularz i odbierz kosztorys Twoich oszczędności.

Dofinansowanie do 35 200 zł

W ramach dofinansowania Czyste Powietrze nasi Doradcy pomogą Ci uzyskać do 27 000 zł dofinansowania na montaż pompy ciepła.

Montaż w ciągu 48 godzin

Nie musisz obawiać się brakiem ogrzewania podczas montażu, nasi pracownicy w ciągu kilku godzin zamontują oraz uruchomią nowe źródło ciepła.

Polski producent i serwis

Wybierając nasze urządzenia, masz gwarancję najwyższej jakości wykonania oraz pełnego wsparcia serwisantów na terenie całego kraju.

grafika-wojtmar-pompy-ciepla

Pompy ciepła Heiztechnik

Pompa ciepła powietrze-woda to nowoczesne urządzenie grzewcze, które zapewnia komfort cieplny w naszych domach i firmach dzięki energii pobranej z otoczenia.

Czynnik R452B

To obecnie najlepszy oraz najbardziej ekologiczny czynnik używany w pompach ciepła.

Copeland Scroll

Dzięki zastosowaniu sprężarki inwerterowej otrzymujesz najbardziej energooszczędne urządzenie na rynku.

Uzyskanie do 65°C

Nasze pompy ciepła to gwarancja uzyskania do 65 stopni bez użycia dodatkowych grzałek elektrycznych.

Doświadczenie budowane latami to właśnie Wojtmar!

Nasza firma działa na rynku OZE od 2013 roku. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowych rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii. Do każdego Inwestora podchodzimy indywidualnie, dbając o jak najlepszą jakość współpracy. Potwierdzeniem naszych słów są opinie obecnych Inwestorów dostępne na portalach Google oraz Facebook.

Co mówią o nas nasi Klienci?

Logo Google
Katarzyna Chojnacka Opinia Google

Firma Wojtmar wykonywała również instalację fotowoltaiczną i gazową u moich dziadków. Firma ponownie wykazała się pełnym profesjonalizmem. Prace wykonane szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Szczególne podziękowania kierujemy do konsultanta Pana Daniela Klepacza, który prowadził całą inwestycje rzetelnie i wyczerpująco udzielając odpowiedzi na każde pytanie. Firma godna polecenia w 100%. Dziękujemy

Logo FB
Ewa Czapnik Opinia Facebook

Od znajomego dostałam namiar na firmę Wojtmar, potrzebowałam porady z zakresu instalacji fotowoltaicznych. Niezwłocznie umówiłam wizytę w domu w celu omówienia zamontowania paneli. Wymiana informacji przebiegła bardzo sprawnie, a udzielane rady w odniesieniu do działania paneli pomogły dokonać wyboru. Bardzo szybko po omówieniu szczegółów i kosztorysów firma przystąpiła do działania. W ciągu miesiąca instalacja została założona i zgłoszona do PGE. Panowie potrzebowali dwóch dni na wykonanie projektu, co mocno mnie zaskoczyło, że w tak krótkim terminie wywiązali się z umowy. Zdecydowany profesjonalizm, staranność, solidność, terminowość, ogromna życzliwość w stosunku do klienta, życzliwość i uczciwość. Te cechy idealnie opisują ludzi, którzy tworzą tę firmę. Jestem zadowolona z efektu końcowego. Nie zawiodłam się na poleceniu i z ręką na sercu polecę ją innym.

Logo Google
Waldemar Demczuk Opinia Google

Szybko.Solidnie.Profesjonalnie. Super kontakt telefoniczny,e mailowy. Wymiana dokumentów przez kuriera /korona wirus/. Bez problemu załatwiony kredyt na całą instalację. Rata kredytu to tyle co płaciłem miesięcznie za energię elektryczną. Komplet dokumentów do programu /Mój prąd/. Instalacja pracuje bez problemu. Gorąco polecam.

Logo FB
Maciej Ziółko Opinia Facebook

Dzisiaj moja instalacja zamontowana przez Państwa firmę zaczęła produkować prąd! Do firmy Wojtmar - Fotowoltaika trafiłem trochę z polecenia. Wcześniej prowadziłem rozmowy z 2 innymi firmami. Polecam firmę z czystym sumieniem. Wszystko, od kontaktu z przedstawicielem, poprzez logistyka ustalającego montaż, instalatorów i teraz jeszcze dział monitoringu przebiegało błyskawicznie. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Cena również bardzo przystępna. Dzięki!

Logo Google
Piotr Śmietanowski Opinia Google

Doradca Techniczno-Handlowy Pan Przemysław fachowo doradził szczegóły techniczne związane z montażem, pomimo t.z.w. trudnego dachu, po konsultacji z serwisem firmy znalazł rozwiązanie (optymalizatory). Montażyści wykonali instalację PV bardzo sprawnie. Niestety firma zaopatrująca omyłkowo przysłała inną wersję optymalizatorów, co uniemożliwiło uruchomienie jej. Jednak WojtMar b. szybko zareagował i po przysłaniu i zamiany ich, instalacja została uruchomiona i działa bardzo dobrze. Pomimo powyższych perturbacji, jestem zadowolony z usługi i całej pracy związanej z dokumentacją do energetyki, ( nie było żadnych problemów !!!) i programu dotacji "Mój Prąd" (tu jeszcze czekam na dotację...) którą wykonały bardzo miłe Panie z WojtMar-u. Z całym przekonaniem polecam tą firmę.

Logo FB
Marta Jedlikowska Opinia Facebook

Firma profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do zleceń, zachowuje terminy a ponadto bardzo pomocna w wszelkiej dokumentacji do PGE i uzyskaniu dotacji. Polecam z czystym sumieniem każdemu.

Logo Google
Adam Dymny Opinia Google

Polecam bardzo gorąco firmę WOTMAR za jej pełny profesjonalizm od początku naszego kontaktu tzn wizyty Pana który bardzo dokładnie sprecyzował zakres i potrzeby mojego domu jeśli chodzi o zapotrzebowanie energetyczne a następnie do finałowego ukończenia całego montażu instalacji fotowoltaicznej. I tu opieka firmy się nie skończyła załatwienie całej papierologii w 100% z ich udziałem, dostęp telefoniczny natychmiastowy, montaż czysty i profesjonalny. Jeszcze raz polecam!!! Pozdrawiam Adam D.

Logo FB
Aneta Rosikoń-Prażmowska Opinia Facebook

Szczerze polecam firmę Wojtmar zaczynając od przedstawiciela p. Emila - profesjonalne podejście, wiedza oraz fachowa pomoc we wszelkich sprawach. Ekipa montująca na szóstkę. Montaż bardzo dokładny - to się ceni. Kontakt z firmą super, oby wszyscy tak dbali o swojego klienta! Warto było przyjąć w swoim domu kilkanaście firm, aby wybrać tą najlepszą. Polecam usługi, a firmie życzę jak najwięcej zleceń. Powodzenia!